Trénink zdarma !
TO CHCI

Shira

Vminulosti jsem chodila do několika různých tělocvičen, ale rozdíl oproti Axa Gym byl, že jsem chtěla spolupracovat s osobním trenérem, který hovoří anglicky. Předtím jsem nikdy nespolupracovala s osobním trenérem, slyšela jsem příběhy lidí, kteří byly nuceni cvičit opravdu tvrdě, ale výsledek tomu neodpovídal. Pro některé je snad vhodné být veden k tvrdému tréninku, avšak já, když jsem s cvičením začínala, věděla jsem jen velmi málo o svém těle, měla jsem problémy s koleny, kotníky a dýcháním. Pro mě nebylo dobré cvičit tvrdě a rychle.

Když jsem potkala Vladimíra, diskutovali jsme o mých touhách v dosažení fyzické zdatnosti. Naslouchal mi a pečlivě se mnou spolupracoval. Vladimír je velice trpělivý a ví mnoho o zdraví a fitness. V začátcích měla má kolena problém s adaptací na cvičení a oba jsme museli připustit, že problém může být horší. Předtím než jsme pokračovali, Vladimír konzultoval se svými zdroji problém mých kolen a zdělil mi závěr konzultace, poté jsme pomalu pokračovali v cvičení. Chce to hodně důvěry a komunikace, ale s ním jsem se cítila opravdu pohodlně a sebevědomě. Když mu řeknu, že je něco v nepořádku, tak mě vyslechne a přizpůsobí se. Nikdy jsem neztratila motivaci, Vladimír mě velice povzbuzoval a má, jak já říkám, „magické schopnosti“, předá vám pozitivní energii a vyklouzlí vám úsměv na tváři. Nevěřím, že by začátečníci měli začínat s tvrdým tréninkem. Je toho hodně, co se člověk musí dozvědět o svém těle a to vyžaduje pomalé pohyby a vnímání vlastních potřeb.

Ačkoliv Vladimír pracuje s lidmi v různých fázích fitness, dokáže opravdu pomoci i začátečníkům, kteří jsou opravdu různě fyzicky zdatní. Věřím, že to, co jsem se o svém těle dozvěděla při práci s Vladimírem, mi pomůže žít zdravě po zbytek  života. Cvičit jsem začala v roce 2011 v srpnu a jen za čtyři měsíce pod řádným vedením a při tvrdé práci jsem zhubla 14 kilogramů. Nyní je mé tělo schopno splnit fyzické požadavky různých rozsahů, mám důvěru v sebe a ve své schopnosti, je to pro mě nová hnací síla, která změnila můj život. Pro vlastní úspěch je nutné se cvičení věnovat a tvrdě pracovat. V historii jsem udělala chybu, která vycházela z mé zranitelnosti a nevědomosti, že si mohu vybrat lepšího osobního trenéra. Mám pocit, že každý kdo by s Vladimírem spolupracoval se může těšit na velice dobré zkušenosti. -Shira Potts

MyFitnessTrainer logo

Vladimír Veverka
Posilovna AXAGYM - Hotel AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 - Nové Město

© All rights reserved.