Trénink zdarma !
TO CHCI

Restart

O čem je projekt Restart? 

V tomto projektu jde o celkovou proměnu. Nový začátek, ať už po dlouhé pauze, těžkých časech, bolestných rozhodech, vyhoření, ztrátě blízkého nebo jakéhokoliv zranění. Tento projekt rád přirovnávám k vzlétnutí bájného Fénixe z popela. 

Díky tomuto projektu bych se chtěl zaměřit na pravidelné cvičení, včetně jídelníčku na míru. Společně se tak budeme věnovat pohybu, kvalitní stravě a nastavení mysli. 

Uděláme tlustou čáru za těžkostmi v minulosti a s pozitivním přístupem se posuneme dopředu.

david_promena_0

Co můžete od Restartu očekávát? 

Mým hlavním cílem je, abyste zlepšili svůj pohyb, nabrali svalovou hmotu, kvalitní a dlouhodobě udržitelnou stravou dosáhli úbytku tuku a tím vším získali více energie, sebevědomí a snad i úsměvu na tváři. 

Vaše radost je i moje radost. A ta je vždy největší, pokud vnímám, že má spolupráce smysl a máme společný cíl k úspěchu. 

Jak si stanovit cíl? 

Stanovení cíle je pohonem, který vás v životě žene kupředu a pomáhá vám držet kormidlo, když nejde vše podle plánu. 

Cíle mohou být různé. Ať už chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu, uběhnout maraton, zaběhnout cílovou rovinku závodu Spartan race, vystupit na Sněžku, začít s otužováním nebo jen najít smysl života. 

Netvrdím, že jsem kouzelník, ale udělám vše, co bude v mých silách, abych vám s vašemi sny pomohl. Jak svým klientům říkám: "Jsem jen průvodce, který vás může podpořit a pomoct vám dosáhnout vašich cílů. Ale jen pokud jste vy sami odhodláni změnit váš život k lepšímu." 

Proč je projekt úspěšný? 

Propojení kvalitní stravy a pravidelného cvičení má daleko větší efekt než pouze cvičení či hlídáni stravy samotné. Vyvážená strava urychluje regeneraci, zlepšuje spánek a pomáhá s procesem hubnutí. 

Cvičení napomáhá k rychlejšímu hubnutí tuku a nabírání svalové hmoty. Pravidelné cvičení snižuje množství stresu a díky vyplavování endorfinů se nám zlepšuje i psychická pohoda. 

Pro koho je Restart vhodný? 

Pro každého, kdo je odhodlaný na sobě fyzicky i psychicky pracovat. 

Slovo závěrem: 

Nikdo z nás není ani nebude dokonalý, ale každý z nás může být svojí nejlepší verzí pro nás samotné i pro naše okolí. 

Na spolupráci v tomto projektu se budu těšit na každého z vás. 

Vladimír

Od nuly ke Spartanovi:
K Vláďovi jsem šla s cílem udělat něco se svojí fyzičkou, a splnit si tak sen - zdolat Spartan race. Povedlo se! Našla jsem trenéra, se kterým jsme si sedli lidsky, a se kterým jsme posunuli moji kondici na vysokou úroveň. Vláďa se přizpůsobí potřebám cvičence, vše ochotně vysvětlí, nastaví plán tréninků na míru a rád si popovídá na společná témata. Nyní mě čeká v pořadí již 3. Spartan race.

Tereza Klobouckova
MyFitnessTrainer logo

Vladimír Veverka
Posilovna AXAGYM - Hotel AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 - Nové Město

© All rights reserved.