Trénink zdarma !
TO CHCI

Jídelníček na míru

Obsahuje 30 unikátních dnů, které je možné využívat po celý rok!

JÍDELNÍČEK NA HUBNUTÍ

Vyváženou a pestrou stravou k ideální váze bez hladovění.

OBJEMOVÝ FITNESS

Kompletní vyvážený jídelníček pro dlouhodobé výsledky.

ZDRAVÝ JÍDELNÍČEK

Vyvážené stravování pro zvýšení životní vitality.

Každý jídelníček je vždy individuálně sestavený na míru Vašim potřebám. Je navrhnut tak, aby plně vyhovoval cílům, kterých se snažíte dosáhnout.

Proč jídelníček ode mě?

  • Kladu důraz na vyváženou stravu bez hladovění

  • Jsem profesionální výživový poradce s kompletním poradenstvím

  • Nabízím individuální přístup pro každého dle jeho cíle

  • Několik set spokojených klientů

  • Garantuji dlouhodobé výsledky

Jídelníček na míru je přizpůsoben každému dle jeho potřeb, zaměstnání, tělesné stavby těla a další. Obraťte se na mě pro úvodní konzultaci ZDARMA.

Kontaktujte mne

Úvodní konzultaci budete mít ZDARMA

Rychlá statistika

3 600

zhubnutých kilogramů

290

spokojených klientů

360

vyhotovených jídelníčků

13 let

výživového poradenství

Proč jídelníček na míru

Někdo touží po vysněné postavě do plavek, někdo chce uspět v soutěži fitness, někdo chce obléknout džíny ze střední. Každý má jinou touhu a přání a základem toho je správné stravování. Každý jsme jiný, máme jiné sny a touhy a liší se i naše požadavky na ideální skladbu stravy.

Mylná představa často bývá, že výživový poradce radí lidem, jak jíst zdravě a navrhuje pouze „zdravé“ potraviny, které jsou maximálně prospěšné našemu organismu. Klient potřebuje vytvořit jídelníček na míru, který bude odpovídat nejen jeho požadovanému cíli, ale i životnímu stylu. Jednoduše řečeno člověk, který sedí celý den u počítače bude mít úplně jinak postavený jídelníček než např. servírka, která je celý den na nohou.

Cena jídelníčku

  • Individuální výživový plán na míru online: 3 300 Kč ​(obsahuje 30 unikátních dnů, které je možné využívat po celý rok)

  • Individuální výživový plán na míru + měření a diagnostika na biometrické váze Tanita: 3 800 Kč (obsahuje 30 unikátních dnů, které je možné využívat po celý rok + měření)

  • Individuální výživový plán na míru na základě Nutrafitness DNA testu: 5 500  (obsahuje 30 unikátních dnů, které jsou možné využívat po celý rok + měření)  

  • Měření a diagnostika na biometrické váze Tanita : 1 000 Kč

Reference

Marcela P.
„Jsem po třech porodech, hubnout jsem začala několikrát, knihovnu mám plnou zdravých kuchařek, dělené stravy a jiného. Ač jsem se snažila sebevíc, nikdy jsem nic nezhubla, byla jsem unavená a protivná už i sama sobě.  Pana Veverku mi doporučila kolegyně z práce a upřímně jsem nedoufala už v nic. No a po víc jak roce mám dole 15 kg. Stala se ze mě zase ta veselá ženská jako dřív, stačím dětem, protože už nemám přebytečnou zátěž v podobě převislého břicha. Jídla mi chutnají a pan Veverka je se mnou stále v kontaktu a motivuje mě a radí mi. Děkuji za vše.“

Eva D.
„Vždycky jsem si přišla tlustá, snědla jsem na co jsem přišla, pohyb mi nikdy nic neříkal. Vždy byla po ruce nějaká výmluva. Sestra mě nakonec přivedla k plavání, které jsem si naprosto zamilovala. I pár kilo jsem zhubla. Problém nastal v únavě, byla mi pořád zima. Zkusila jsem spoustu vitamínových doplňků a nic nepomohlo, obrátila jsem se na pana Veverku a jeho jídelníček na míru mi úplně změnil život, zhubla jsem sice jen 5 kg, ale na pohled jsem o polovinu menší, kalhoty velikosti 36 jsem neoblékla ani na základce. A hlavně jsem plná energie a elánu, že mi ani mladší nestačí.“

Kontaktujte mne

Úvodní konzultaci budete mít ZDARMA

Kontaktujte mne

Úvodní konzultaci budete mít ZDARMA
MyFitnessTrainer logo

Vladimír Veverka
Posilovna AXAGYM - Hotel AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 - Nové Město

© All rights reserved.