Trénink zdarma !
TO CHCI

Bolesti ramene při golfu

Bolesti ramene při golfu – braňte se jim s profesionálním trenérem Vladimírem Veverkou

Bolesti ramene při golfu jsou bolesti, které provázejí golfisty poměrně často. Bolesti zad při golfu znají téměř všichni golfoví hráči, ale potíže s ramenním kloubem patří rovněž k velmi frekventovaným. Těmto bolestem se můžete vyhnout, jestliže začnete cvičit než půjdete hrát golf cviky na posílení. Vezmete-li si jako vašeho osobního trenéra Vladimíra Veverku, odstraníte nepříjemné bolesti ramene při golfu zcela jistě.

Svá ramena při úderu do míčku velmi namáhají nejen začátečníci a rekreační golfisté, ale také hráči, kteří hrají golf často. Jak tedy předejít bolesti ramene při golfu? Správný postoj, správný odpal a především posilování. Chcete-li hrát golf posilování je naprostý základ, se kterým je třeba začít. Profesionální fitness trenér Vladimír Veverka může být i vaším osobním trenérem a bolesti ramene při golfu se vám vyhnou.

Bolesti ramene při golfu – jak vznikají?

Některé golfové údery při odpalech vyžadují značnou sílu a k tomu velmi energický švih. Ramenní kloub je přitom velmi namáhán. Bolest ramene při poškození tzv. rotátorové manžety, tedy skupiny svalů, které pohybují ramenním kloubem, způsobuje opakovaný rotační pohyb. Profesionální fitness trenér Vladimír Veverka vám pomůže neřešené bolesti ramene při golfu eliminovat tak, aby jste mohli hrát golf a zdravotní problémy vám dále nevznikaly.

Pokud bolesti ramene při golfu přetrvávají a přetěžování pokračuje, dochází k drobným trhlinkám a stálá iritace způsobí zánět úponů. To pak končí revizí poškozených svalů operací. To je jen důkaz, že tyto problémy nemají jen začátečníci. Kromě bolesti ramene při golfu si můžete také vyrobit tzv. golfový loket neboli zánět šlach předloktí, golfové koleno nebo bolest za krkem z golfu.

Bolesti ramene při golfu – posilovat, posilovat, posilovat!

Veškeré bolesti při golfu můžeme odstranit správně vedenými posilovacími cviky. Posilování ramenního pletence a posilování švihu golf bez úrazu. Začněte s posilováním co nejdříve, abyste si mohli užívat radost ze hry a neocitli jste se místo toho u ortopeda. Obraťte se na fitness trenéra Vladimíra Veverku a on připraví vaše tělo tak, abyste necítili ani bolesti ramene při golfu ani žádné jiné.

Cíleně zaměřeným cvičením společně pomůžete vašemu tělu k tomu, aby tento sport zvládlo bez zranění. Váš osobní trenér Vladimír Veverka vám pomůže s tím, aby vás bolesti ramene při golfu vůbec nepotkaly. Je nejen profesionálním fitness trenérem, ale také odborníkem na správnou výživu a sestaví vám cvičební program a jídelníček na míru, který váš úspěch v posilování podpoří.

Vladimír Veverka není jen profesionální fitness trenér, ale také nutriční poradce, jehož specializací je výživa pro fitness. Se svými odbornými znalostmi fyzioterapeuta vám bude kvalitním průvodcem při cvičení a odstranění bolesti ramene při golfu, bude vás motivovat k výdrži a povede vás, abyste posilovací cviky prováděli správně a účinně. A nezapomínejte, že posilovací cviky proti bolesti ramene při golfu nejsou jediné, které byste měli cvičit. Posilování musí být komplexní, jako je komplexní pohyb na golfovém greenu.

Bolesti ramene při golfu - ostatní podstránky s golfem spojené

MyFitnessTrainer logo

Vladimír Veverka
Posilovna AXAGYM - Hotel AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 - Nové Město

© All rights reserved.