Trénink zdarma !
TO CHCI

Osobní trénink pro nevěsty Praha

Vítejte na stránkách Vladimíra Veverky, vašeho průvodce cestou ke zdraví a kráse před vaším velkým dnem! Jsem osobní trenér a výživový poradce s dlouholetou zkušeností, který se specializuje na přípravu nevěst na jejich svatební den.

Proč si vybrat mé služby?

  1. Individuální přístup: Každá nevěsta je jedinečná, a proto nabízím cvičební plány a jídelníčky plně přizpůsobené vašim potřebám a cílům. Společně vytvoříme strategii, která vám pomůže dosáhnout vaší optimální kondice a vzhledu.

  2. Profesionální zkušenosti: S více než desetiletím zkušeností v oboru osobního tréninku a výživy v Praze vám mohu poskytnout odborné znalosti a doporučení, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

  3. Podpora a motivace: Cesta ke svatebnímu dni může být náročná, ale nejste na ni samy. Jsem zde, abych vás podpořil a motivoval k dosažení vašich cílů. S každým krokem budu s vámi, abychom společně dosáhli dokonalého výsledku.

Mé služby zahrnují:

  • Individuální tréninkové plány: Vytvoříme cvičební plán, který je přizpůsoben vašemu aktuálnímu stavu fitness a cílům.

  • Výživové poradenství: Sestavíme pro vás vyvážený a chutný jídelníček, který vám pomůže dosáhnout optimální kondice.

  • Podpora a sledování: Budu s vámi pravidelně komunikovat, abychom se ujistili, že jste na správné cestě a dosahujete požadovaných výsledků.

Nechte mě pomoci vám začít na cestě ke zdraví a kráse před vaším velkým dnem. Kontaktujte mě ještě dnes a společně vytvoříme plán, který vám pomůže zazářit na vaší svatební oslavě.

Kontaktuj mne

první konzultace a provedení ve fitku je ZDARMA
MyFitnessTrainer logo

Vladimír Veverka
Posilovna AXAGYM - Hotel AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 - Nové Město

© All rights reserved.