Trénink zdarma !
TO CHCI

Osobní trénink pro expaty Praha

Vítejte u Vladimíra Veverky - Vašeho Osobního Fitness Trenéra a Výživového Poradce v Praze pro Expaty, Kteří Milují Cestování

Jste expat žijící v Praze, vášnivý v oblasti fitness, výživy a objevování světa? Nezůstávejte jinde! Vladimír Veverka je zde, aby vás vedl na transformační cestě k fitness a wellness, speciálně navržené pro expaty, kteří milují cestování.

O Vladimíru Veverkovi: Jako zkušený osobní fitness trenér a výživový poradce Vladimír rozumí jedinečným výzvám, kterým čelí expati. S lety zkušeností a závazkem k celkovému zdraví kombinuje personalizovaný trénink a strategie výživy, aby pomohl expatům dosáhnout svých fitness cílů.

Šité na Míru pro Expaty: Vladimír se specializuje na vytváření personalizovaných plánů fitness, které odpovídají dynamickým životním stylům expatů. Ať už jste častý cestovatel nebo místní objevitel, jeho tréninkové programy jsou navrženy tak, aby se bezproblémově integrovaly do vaší rutiny a zajistily, že zůstanete ve stopě s vašimi fitness cíli, kamkoliv vás vaše dobrodružství zavedou.

Výživa pro Globální Životní Styl: Dosáhnout optimálního zdraví znamená více než pouhý návštěvě posilovny. Vladimír Veverka nabízí personalizované výživové rady, které doplňují váš mezinárodní životní styl. Od tvorby vyvážených jídelníčků po poskytování tipů na zdravou výživu během cestování zajišťuje, že si udržíte zdravý a udržitelný přístup k jídlu, i když jste neustále v pohybu.

Jídelníček na Míru: Abyste dosáhli optimálních výsledků, Vladimír připraví jídelníček na míru, který odpovídá vašim individuálním potřebám a cílům. Každé jídlo bude podporovat váš trénink a přispívat k celkovému zlepšení zdraví.

Objevujte Prahu, Zůstaňte ve Formě: Život v pulzujícím městě Praha poskytuje jedinečný rámec vaší fitness cesty. Vladimír začleňuje krásu Prahy do venkovních tréninkových sezení, čímž každý trénink spojuje fitness s kulturním objevováním. Připojte se k expatské komunitě a zůstaňte aktivní při objevování kouzel tohoto evropského klenotu.

Vladimír Miluje Cestování: Nezapomeňte, Vladimír miluje cestování. S jeho vášní pro objevování nových míst bude každý trénink a výživová rada inspirována jeho láskou k cestování, což vám poskytne jedinečný pohled na spojení fitness a dobrodružství.

Závody Spartan Race: Pro ty, kteří hledají výzvu, Vladimír podporuje a připravuje expaty na účast v závodech Spartan Race. S jeho odborným vedením a přístupem k tréninku vás připraví na zdolání každé výzvy Spartan Race, ať už jste začátečník nebo zkušený závodník.

Cestovatelsky Přátelské Tréninky: Pro expaty, kteří jsou neustále v pohybu, Vladimír poskytuje přizpůsobené, cestovatelsky přátelské tréninkové rutiny. Bez ohledu na to, kam vás cesty zavedou, zajišťuje, že budete mít přístup k efektivním a efektivním cvičením, která lze provádět kdekoliv, aby bylo zajištěno, že zůstanete oddáni svým fitness cílům.

Začněte Svou Cestu k Wellness Dnes: Jste připraveni dát své zdraví a fitness na první místo jako expat v Praze? Kontaktujte Vladimíra Veverku a domluvte si osobní konzultaci. Společně vytvoříte plán fitness a výživy, který odpovídá vašemu jedinečnému expatskému životnímu stylu a udržuje vás na cestě k optimálnímu blaho.

Objevte dokonalou kombinaci fitness, výživy, cestování a účasti v závodech Spartan Race s Vladimírem Veverkou, vaším oddaným osobním trenérem a výživovým poradcem v Praze.

 

Kontaktuj mne

první konzultace a provedení ve fitku je ZDARMA
MyFitnessTrainer logo

Vladimír Veverka
Posilovna AXAGYM - Hotel AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 - Nové Město

© All rights reserved.