Trénink zdarma !
TO CHCI

Bolest za krkem z golfu

Bolest za krkem z golfu – jak vzniká?

Krční páteř je zatěžována golfovými údery při odpalech, které vyžadují velkou sílu a švih. Profesionální fitness trenér Vladimír Veverka vám pomůže bolest za krkem z golfu odstranit, aby jste mohli hrát golf a zdravotní problémy jste žádné neměli. Je známo, že potíže s krční páteří se objevují i bez golfu u stále mladších ročníků. Jsou způsobené sedavým zaměstnáním. Myslete na to, než začnete hrát golf.

Přetrvává-li bolest za krkem z golfu příliš dlouho a krční páteř je stále přetěžována, dochází k nežádoucímu posunu krčních obratlů a může to skončit i operací. Pokud mluvíme o zdravotních potížích z golfu, nejedná se jen o bolest za krkem z golfu, ale také tzv. golfový loket, golfové koleno nebo bolesti ramene při golfu.

Bolest za krkem z golfu – bojujte s ní s profesionálním trenérem Vladimírem Veverkou

Bolest za krkem z golfu patří mezi časté potíže golfistů souvisejících s rotačním pohybem páteře. Bolesti zad při golfu a problémy s krční páteří znají téměř všichni golfoví hráči. Tyto bolesti můžete eliminovat, pokud budete cvičit než půjdete hrát golf cviky na posílení. Určitě bolest za krkem z golfu odstraníte, budete-li spolupracovat s Vladimírem Veverkou, odborníkem na fitness a zdravou výživu.

Při úderu do míčku je krční páteř namáhána nejen u začátečníků a rekreačních hráčů, ale také u zkušených golfistů. A jaká je prevence, cítíte-li bolest za krkem z golfu? Nejen posilování švihu golf se správným postojem a odpalem, ale především vědět, jak posílit střed těla. Chcete-li hrát golf posilování je základní prevencí. Profesionální fitness trenér Vladimír Veverka se může stát i vaším osobním trenérem a bolest za krkem z golfu vás nebude trápit.

Bolest za krkem z golfu – jak zní recept?

Váš osobní trenér Vladimír Veverka vám pomůže s tím, aby vás bolest za krkem z golfu vůbec nepotkala. Je profesionální fitness trenér a také odborník na správnou výživu. Sestaví vám cvičební program a jídelníček na míru, se kterým vám posilování půjde jako po másle. Přesně zaměřenými posilovacími cviky společně pomůžete vašemu tělu zvládnout golf bez zranění.

Všechny bolesti při golfu skutečně můžeme odstranit dobře prováděným posilováním. Začněte s posilovacími cviky teď hned a budete si moci užívat hru bez bolesti místo toho, abyste museli hledat lékaře. Zavolejte fitness trenéra Vladimíra Veverku a on vás zaručeně připraví na golf tak, abyste bolest za krkem z golfu necítili.

Vladimír Veverka není jen profesionální fitness trenér, ale také nutriční poradce, jehož specializací je výživa pro fitness. Vladimír Veverka se svými odbornými znalostmi fyzioterapeuta vám odstraní bolest za krkem z golfu, bude vám kvalitním průvodcem při posilování a bude vás motivovat k výdrži, abyste posilovací cviky prováděli správně a účinně. A nezapomínejte, že posilovací cviky na bolest za krkem z golfu nejsou jediné, které byste měly cvičit. Posilování musí být komplexní, jako je komplexní pohyb na golfovém greenu.

Bolest za krkem z golfu - ostatní podstránky s golfem spojené

MyFitnessTrainer logo

Vladimír Veverka
Posilovna AXAGYM - Hotel AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 - Nové Město

© All rights reserved.