Trénink zdarma !
TO CHCI

Výživové poradenství

vyzivove-poradestvi-3_0

Toužíte po změně jídelníčku nebo rovnou životního stylu? Potřebujete zhubnout, přibrat či si nabrat svalovou hmotu? Nebojte se mne kontaktovat. Za pomoci účelného výživového poradenství vám pomohu vaše přání splnit. Výživové poradenství je služba vhodná pro širokou veřejnost. Díky němu vás naučím vyhýbat se škodlivým potravinám, dozvíte se co vašemu tělu naopak prospívá. Pokud potřebujete změnu, jsem tu pro vás. Výživové poradenství na míru připravím pro vás kdykoliv – pošlete objednávku dnes a vyjděte vstříc nové postavě. 

Výživové poradenství – každý má jiné cíle

Z obecného hlediska se výživové poradenství zabývá tím, co bychom měli jíst, v jakém množství a kdy. Díky tomu dosáhnete stanovených cílů. Každý člověk má jiné cíle. Jedním z těch nejžádanějších je jíst zdravě, vyhnout se například zcela cukru a sladkému. Rovněž se liší požadavky na výživové poradenství v závislosti na tom, jaký cíl máte konkrétně, nejčastěji dle věku a s ohledem na fyzickou kondici. 

 Nejčastější cíle výživového poradenství bývají:

  • zhubnout

  • nabrat svalovou hmotu

  • vytvarovat postavu

  • změnit jídelníček během nebo po těhotenství 

  • správné stravování při sportovních aktivitách i vrcholovém sportu

Výživové poradenství – pozor na podvodníky

Na internetu najdete širokou škálu společností, které se zaměřují na prodej nejrůznějších suplementů. Ty pak hleají brigádníky na pozici výživových poradců. Ve skutečnosti se pouze snaží prodat vám co největší množství různých vitamínů, které často nevedou k žádnému výsledku. Dávejte pozor s kým jednáte, u koho si necháváte dělat jídelníček na míru. Sjednejte si tuto službu u nezávislých výživových poradců s vynikajícími referencemi. 

Jak se výživové poradenství dělat nemá?

Seznámíme vás s nekalými praktikami samozvaných výživových poradců, kteří mají do skutečných profesionálů daleko. Profesionální výživový poradce se touto prací živí na plný úvaz, zatímco nevyškolený profesionál je zpravidla student, který nemá takové znalosti a orientaci ve výživovém poradenství jaké se na špičkového odborníka sluší. Být profesionálem v této oblasti znamená věnovat tomu svůj čas, zdravou výživou skutečně žít a mít desítky až stovky skutečně spokojených klientů. 

Za odborníky ve výživovém poradenství se nedají považovat ani lékaři. Jejich široký záběr znalostí je tak komplexní, že na rozsáhlou problematiku zdravého stravování nemohou být specialisty. Za odborníka výživového poradenství nelze považovat ani ty samozvané odborníky, kteří pouze umí doporučit druhým co mají dělat, ale neumí adekvátně poradit a sami se těmito radami neřídí. Mít pouze teoretické znalosti nestačí, obzvlášť v době, kdy se složení potravin mění bleskovou rychlostí. 

Výživové poradenství – mýty

Internet dává lidem mylné či zavádějící informace k různým termínům a pojmům a tento obor- výživové poradenství – není rozhodně výjimkou. Lidé si pak udělají obrázek sami a můžete se tak setkat s řadou mýtů:

Výživové poradenství je podvod

Mnoho lidí zastává názor, že je výživové poradenství pouze marketingový tah, aby bylo možné vytáhnout z lidí peníze. Opak je však pravdou a výživové poradenství vám naopak může ušetřit mnoho peněz. Většinou se setkali s poradci, kteří jim pouze sdělili, aby nejedli tučná jídla, nepřejídali se večer a jedli pravidelně sýry a jogurty, také pravidelně cvičili a za to si naúčtovali tisícové částky. Toto však profesionál ve svém oboru nepřipustí. Opravdový poradce provede analýzu, poskytne reálné a skutečně kvalitní služby. 

Správné výživové poradenství ze mě udělá přes noc superhrdinu

Tak toto je skutečně jen mýtus. Existuje skupina lidí, která má předdstavu o tom, že naberou svalovou hmotu takřka přes noc. Realita je však poněkud odlišná. Lidé nemají často dostatečnou orientaci v problematice výživy, stravování obecně, cvičení a poradenství, netuší jaké jsou možnosti lidského těla a představují si vše jako pohádku. V případě hubnutí i přibírání svalové hmoty je však potřeba dostatek času a trpělivosti, píle a nastavení cílů. Kvalitní výživové poradenství má své výsledky již na začátku nastavení spolupráce, kdy pocítíte zlepšení trávení, více energie, lepší náladu,  ale transformovat postavu je běh na dlouhou trať. 

Výživové poradenství Praha

Máte zájem o výživové poradenství udělané přesně na míru vašim potřebám? Nemusíte na nic čekat - kontaktujte mě a objednejte si konzultaci. Budu se těšit na to, jak společně proměníme váš jídelníček i životní styl k lepšímu. 

Výživové poradenství - související činnosti

Jsem váš osobní výživový poradce, ale i osobní trenér, který vám nabízí například tyto tréninkové programy: Tvarování postavy, Nárůst svalů, Redukce váhy, Rehabilitační cvičení , cvičení proti bolesti zad, kondiční cvičení a mnoho dalších programů. Dále nabízím tréninky na Sparťan race, Cross training a lze se domluvit na cvičení fitness u vás doma.

Kontaktuj mne

Úvodní konzultaci budete mít ZDARMA

Kontaktuj mne

Úvodní konzultaci budete mít ZDARMA

Kontakt

Vladimír Veverka
Posilovna AXAGYM - Hotel AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 - Nové Město

MyFitnessTrainer logo

Vladimír Veverka
Posilovna AXAGYM - Hotel AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 - Nové Město

© All rights reserved.