Trénink zdarma !
TO CHCI

Správný jídelníček

spravny jidelnicek

Správný jídelníček Vladimíra Veverky

Mé jméno je Vladimír Veverka a jsem specialista na správný jídelníček. Pracuji jako výživový poradce v Praze a také jsem profesionální fitness trenér. Jako výživový poradce se znalostmi v oboru výživa pro fitness vám poradím, jak dosáhnout redukce váhy bez rizika zdravotních komplikací nesprávně zvolenou dietou. Sestavím pro vás redukční jídelníček zcela individuálně. Každý by měl jíst vyvážený jídelníček pro dobrou fyzickou a psychickou kondici.

Správný jídelníček není jen pro lidi s nadváhou. Obézní určitě zajímá redukce hmotnosti a hledají opravdu fungující řešení bez jojo efektu. Správný jídelníček při hubnutí však potřebují i lidé, které čeká např. operace nebo mají snížení váhy z různých zdravotních důvodů doporučeno od lékaře.

Správný jídelníček je i pro lepší tvarování postavy, když se lidé chtějí zaměřit třeba jen na některé partie těla. Pro ně je potřeba sestavit speciální jídelníček na hubnutí v oblasti břicha nebo dalších partií. Sportovci samozřejmě potřebují zvláštní jídelníček pro sportovce kvůli nadměrné zátěži.

Ať už potřebujete zhubnout a máte málo pohybu nebo chcete jen zdokonalit svůj vzhled, zvýšit přirozeným způsobem objem svalové hmoty nebo vytvarovat postavu, správný jídelníček od profesionála vám v tom pomůže. Je důležité spojit životní styl s dobrou fyzickou kondicí a správný jídelníček bude vaší oporou. Výživová poradna Vladimíra Veverky Vám v tomto úsilí pomůže a odborně pro vás vytvoří jídelníček na míru.

 

 

Správný jídelníček při hubnutí - znáte dobře svůj metabolismus?

Váš metabolismus se s přibývajícím věkem zpomaluje. Proto přibýváte na váze ačkoli jíte stále stejně. Pokud se navíc mnoho nepohybujete, je nutné přejít na správný jídelníček při hubnutí. Proti zpomalování metabolismu je třeba aktivně bojovat, jinak přejde vaše nadváha do stádia obezity a může vzniknout vážný zdravotní problém. Jistě také není příjemné, když si vás vaši známí najednou začnou dobírat.

Správný jídelníček by měl být automaticky zařazen do vašeho života. Jde jen o to se včas pro správný jídelníček a správný postup k dosažení redukce hmotnosti rozhodnout. Znamená to nastavení fyzické zátěže v intenzitě odpovídající vašim fyzickým možnostem a správný jídelníček při hubnutí.

 

 

Správný jídelníček - názor profesionála je k nezaplacení

Správný jídelníček Vladimíra Veverky sestává z veškerých dostupných prostředků pro zvládnutí cíle, který jste si sami stanovili. Fitness výživa a správný jídelníček společně s kondičním cvičením, postupná změna stravovacích návyků a tvarování postavy - to je cesta k úžasné změně. Výživový poradce Vladimír Veverka prosazuje individuální přístup ke každému klientovi a správný jídelníček upraví přesně dle vašich potřeb.

Důvodem, proč by správný jídelníček a příprava jídelníčku měla být od připravena profesionálem je, že laici neumí často potravinové doplňky použít správně nebo je zkombinovat s běžnými potravinami. Výživový poradce Vladimír Veverka vám sestaví zdravý jídelníček na hubnutí, při kterém opravdu uvidíte změnu k lepšímu.

Správný jídelníček sestavený Vladimírem Veverkou je ověřený způsob, jak dosáhnout vysněného výsledku. Ať již potřebujete vytvořit správný jídelníček, fitness jídelníček pro muže nebo fitness jídelníček pro ženy, vždy vám ho sestaví individuálně na míru. Správný jídelníček a cvičení pod odborným vedením osobního fitness trenéra vás i vaše blízké mile překvapí.

Vladimír Veverka a jeho správný jídelníček je tu pro vaši jedinečnou osobnost. Vladimír Veverka vám vytvoří optimální sestavu pro správný jídelníček s ohledem na vaši individualitu a průběžně bude dohlížet na průběh výsledků jídelníčku na míru. Bude vás motivovat k naplnění vašich předsevzetí. Správný jídelníček nemusí být jen trápení. Naopak, přinese vám odlehčení, lepší fyzičku a radost ze života.

 

Správný jídelníček - zdraví je to nejcennější

Neváhejte a obraťte se na mne. Jsem kvalifikovaný profesionál, mám bohaté zkušenosti a sestavím vám správný jídelníček se zárukou úspěchu. Stejně profesionálně vám sestavím i fitness jídelníček pro zlepšení nebo udržení fyzické kondice. Společně s kondičním programem budete mile překvapeni, jak bude správný jídelníček fungovat.

Jako výživový poradce vám důrazně doporučuji nechat si vytvořit správný jídelníček odborně. Nepodléhejte pokušení začít s dietou, kterou si někde přečtete nebo vám ji doporučí známí. Každý jsme jiný a jen kvalifikovaný odborník vám sestaví opravdu fungující hubnoucí jídelníček, který může být zaměřen na celou postavu nebo třeba jen další problematické partie.

 

Správný jídelníček - společně zvládneme udržet motivaci

Dostal jsem úkol vypracovat správný jídelníček již mnoha lidem. Cením si těch, kteří díky své vůli a odhodlání správný jídelníček úspěšně dodržují. Není to vždy snadné, ale je to reálné. Takový člověk se stává zdrojem inspirace pro ostatní, kteří se rozhodli jít uskutečnitelnou cestou zdravého způsobu života. Správný jídelníček a a zdravá míra pohybu pod vedením osobního fitness trenéra je zárukou úspěchu.

Kontakt

Vladimír Veverka
Posilovna AXAGYM - Hotel AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 - Nové Město

MyFitnessTrainer logo

Vladimír Veverka
Posilovna AXAGYM - Hotel AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 - Nové Město

© All rights reserved.