Vjezdové brány

Vjezdové brány, ploty a garážová vrata od firmy Urban BVP doporučuji

Firma Urban BVP nenabízí pouze vjezdové brány, garážová vrata a ploty, ale i různé parkovací zábrany, roletové mříže a markýzy. Firma si zakládá na prvotřídním řemeslném zpracování, designu a kvalitě použitého materiálu. Všechny jejich produkty jsou od prověřených dodavatelů, kteří mají velkou historii a firma s nimi spolupracuje již několik let. Samotná firma Urban BVP se na trhu pohybuje více jak 20 let

Společnost vám nabízí jak vjezdové brány a garážová vrata, tak i ploty, branky a pohony v široké škále. Veškeré vjezdové brány i garážová vrata a ostatní  produkty z jejich nabídky vám dodají včetně instalace a řemeslného opracování, které je na opravdu vysoké úrovni. Při výběru vjezdové brány vám ochotně pomohou a poradí.

Vjezdové brány rozdělení

Vjezdové brány lze rozdělit na 3 typy, které vám v následující části textu představíme. Při výběru vjezdové brány je třeba přihlédnout k prostoru, který máte k dispozici, jeho terénu a poté také samozřejmně cena.

Vjezdové samonosné brány

Samonosné vjezdové brány se otevíráají do strany podél plotu či zdi. Tyto brány tudíž vyžadují dostatek volného prostoru pro bní otevírání. Při jejich montáži nedochází k žádným rozsáhlým zednickým pracím. Ostatní typy brán se musí buď zabudovat do země či do sloupků.  Samonosné vjezdové brány nepotřebují podpůrná kolečka, vodicí profil ani rovný terén jako by tomu mjinak bylo u pojezdových brán. Samonosné automatické brány jsou navíc vybaveny pohonem a ovládáním umístěným ve sloupku.

Vjezdové pojezdové brány

Jak jsme naznačili výše, tak pojezdové brány vyžadují rovný terén. To z toho důvodu, že pojezdová brána se pomocí koleček, kterými je opatřena pohybuje v zabudované kolejnici, která musí být v rovném terénu. Díky kolečkům, které hladce kloužou v kolejnici je pohyb opravdu lehky a brána tak vydrží mnoho let. Tato brána je sice o něco dražší než ostatní typy, ale zato nabízí nejvyšší trvanlivost. Pojezdové vjezdové brány se tedy pohybují pomocí koleček těsně podél plotu či zdi v pojezdu ukotveném do zabetonovaného základu. 

Vjezdové křídlové brány

Křídlové vjezdové brány jsou nejlevnějším a nejpoužívanějším řešením. Tento typ brán se nevyužívá jen pro svojí cenu, ale také pro velké množství možností. Vjezdové brány tohoto typu mají mnoho a mnoho verzí, lze jednotlivá křídla různě kombinovat, použít různé kování atd... Také jsou tyto brány jedinou možností pro ty, kteří nemají dost místa pro boční vysouvání brány a musí tak volit tento typ brány. Křídlové brány je možné vyrobit v přesně dané velikosti a rozdělení křídel. Dvoukřídlá brána nebo ta s jedním křídlem (jednokřídlé vjezdové brány) se mohou otevírat dovnitř, ven a v případě potřeby i oběma směry. 

Firma Urban BVP disponuje odborným a ochotným personálem

Instalaci všech produktů (vjezdové brány, pohony pro brány, garážová vrata, plotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory a parkovací zábrana...) provádí firma Urban BVP pomocí svých zaměstnanců a nevyužívá žádných externistů. Díky tomu může zaručit konzistentní kvalitu práce, která je na špičkové úrovni. Pro firmu je důležitá dobrá povést a spokojenost zákazníků. Tato profesionální společnost vám tedy nabízí kompletní služby od pomoci při výběru, dodání až po následnou montáž..