Ubytování Krkonoše

V tomto článku vám představíme Boudu Šestidomí, kterou nalezneteí v obci Strážné v Krkonoších. Ubytování Krkonoše je často hledaný pojem. Krkonoše totiž nabízí ideální podmínky na dovolenou pro všechny věkové a zájmové skupiny  Nezáleží kolik je vám let nebo zda sportujete či si jedete spíše odpočinout, protože dovolenou v Krkonoších si užije každý návštěvník. Krkonoše turistika je lákadlem pro všechny.

Ubytování Strážné - Krkonoše

Krkonoše jsou známi svými krásnými hory a ojedinělou přírodou. Proto návštěvníci, kteři využijí ubytování Strážné (boudu Šestidomí) ocení, že se nachází přímo v srdci Krkonoš. Chata Strážné poskytuje ubytování pro více členné skupiny a to na týdenní rezervace. Máte tak možnost si pronajmout chati ve Strážném na Silvestra. Tento a ostatní často žádané termíny jsou však rezervované již měsíce dopředu.

Apartmány Krkonoše - celoroční vyžití 

Dovolená Krkonoše - to jsou absolutně perfektní podmínky, jak pro letní, tak zimní dovolenou. Penzion Strážné (Šestidomí) přijme návštěvníky v jakoukoliv roční dobu. Nezáleží jestli jste přijeli do Krkonoš na kola, pěší turistiku, lyže, běžky či snowboard, apartmány Krkonoše v boudě Šestidomí jsou pro vás připravené.  Bouda Šestidomí má v nabídce i bezbariérový apartmán a možnost uložení kol a lyží. Ve Strážném jsou také půjčovny zimního i letního sportovního vybavení

Letní dovolená - kola Krkonoše, turistika, tenis, fotbal...

Ubytování kola krkonoše je v létě opravdu hodně hledané a žádané. Pěší turistika a cyklistika je v Krkonoších opravdu zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Pro rekreaci a zábavu můžete navštívit místní tenisové kurty, fotbalové hřiště, nebo večer vyrazit do restaurace s muzikou. V Krkonoších je  mnoho cyklostezek, které vám nabídnou krásné okolí, čistý vzduch a příjemnou cestu. Za horkých letních dnů budete mít možnost využít služeb venkovního koupaliště či v opačném případě, že by bylo počasí nepříznívé, využít aquapark, který je v blízkém Špindlerově Mlýně. Pokud tedy plánujete jet do Krkonoš na kola, pěší turistiku nebo jen tak užít volného času, tak bouda Šestidomí je určitě dobrou volbou.

Zimní dovolená - Krkonoše apartmány na sjezdovce 

Ubytování lyže krkonoše - příznivci lyžování snowboardu vědí, že Krkonoše jim v zimě nabídnou jedny z nejlepší podmínek v Čechách. Krkonoše jsou nejvyšší pohoří v České republice a zdejší lyžařská střediska jsou nejvíce renomovaná. Proto jsou o zimní dovolené apartmány na sjezdovce v Krkonoších velmi mnoho ceněné. Bouda Šestidomí vám takové apartmány na sjezdovce nabízí.

Ubytování Krkonoše hledají i milovníci běžek. V Krkonoších je několik set kilometrů upravených tras pro bežkaře. Krkonošská magistrála je opravdu zážitek pro každého, kdo po ní někdy běžkoval. Největšímy středisky jsou hlavně Herlíkovice a Špindlerův Mlýn.

Ubytování Krkonoše je pro každého

Pokud jste původně uvyžovali o ubytování Vrchlabí, tak bouda Šestidomí, která je ve Strážném, není daleko. Třeba vás nabídka této boudy a obce Strážné oslovila natolik, že nakonec změníte svá rozhodnutí a ubytujete se zde. Ubytování Strážné, které vám nabízí bouda Šestidomí vás nezklame. Nezapoměňte také navštívit restaurace Strážné, protože zdejší kuchyně stojí za to.