Sklenářství Praha

Sklenářství Praha je společnost, která na trhu sklenářských prací funguje již přes 20 let. Firma sídlí v Praze, ale realizuje zakázky po celé republice. Zaměstnanci i vedení jsou zkušenými sklenáři s velkou praxí. Prací odvádí vždy kvalitně, zodpovědně, reagují na novinky na trhu a díky tomu neustále inovují svou nabídku služeb. Mezi jejich službami můžete nalézt jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Ve Sklenářství Praha je hodně odborníků, kteří vědí co dělají. Perfektně dovedou zacházet s vybavením a pracovními nástroji. Sklenářské práce  vám dodají v té nejvyšší kvalitě, krátkém čase a za rozumné ceny…

Na Sklenářství Praha se můžete obrátit jak s jediným oknem, tak s rozsáhlou zakázkou pro celý skleněný komplex. V případě Vašeho zájmu či potřeby, disponují možností přijet s pojízdnou dílnou přímo k Vám domů nebo do obchodu či kanceláře a veškeré práce provedou na míru dle Vašich potřeb a požadavků a v co nejkratším čase.

Sklenářství Praha - nabídka služeb

Hledáte profesionální sklenářství Praha? Potom bych vám doporučil právě zmiňovanou firmu Sklenářství Praha. Ve firmě se setkáte jen a jen s odborníky, kteří vám bez problému zajistí a zpracují jekékoliv sklo, které budete potřebovat. Ať už se jedna o barevné sklo, kalené sklo, bezpečnostní sklo nebo zda chcete vyrobit a nainstalovat skleněné schody nebo pochozí sklo, se vším si ve firmě poradí. Ani výroba akvárií pro toto sklenářství Praha není problém.

 V nabídce sklenářských prací jsou běžné opravy a zasklívání oken, dveří a výloh, instalace bezpečnostních skel či izolačních dvojskel, prodej řezaného skla 3 a 4 mm a ornamentního skla, v portfoliu mají také např. antireflexní sklo na obrazy či výrobu zrcadel.

Sklenářství Praha nonstop

Jestliže jste z Prahy nebo blízkého okolí lze se domluvit na mobilním zasklívání. To znamená, že za vám i přijede zkušený sklenář s pojízdným servisem a problém vyřeší přímo u vás. Tato sklenářská pohotovost – Sklenářství NONSTOP – funguje 24h denně.

V nabídce sklenářských prací Sklenářství Praha najdete i možnost objednat si v podstatě jakékoli typy skel - čirá, nerozbitná, kalená, bezpečnostní, neprůhledná nebo pískovaná skla. Sklo Vám nařežeme, provrtáme či jinak zpracujeme podle Vašich potřeb.

Sklenářství Praha - cenová kalkulace zdarma

Společnost vám zdarma udělá cennovou kalkulaci, poskytne poradenství a podílí se sváma na přípravě projektu nebo stavby. Vždy se vám budou snažit maximálně vyhovět a dodat podklady v co nejkratším možném termínu.  Na všechny výrobky mají veškeré certifikáty a prohlášení o shodě.