Schodolez pro invalidy

Schodolezy pro invalidy od ALLMEDICA s.r.o.

ALLMEDICA s.r.o.
Tachovské nám. 5, 130 00 Praha 3
Tel: 323 607 383
Tel: 608 847 949
Bezplatná linka – 800 100 822

K čemu se schodolez užívá?

Pro rychlou představu o tom, co je schodolez pro invalidy, bychom toto zdravotnické zařízení popsali jako elektricky poháněný stroj, který umožní vozíčkáři pohyb po schodech. Na tento elektrický schodolez lze připevnit invalidní vozík nebo jsou schodolezy, které mají již vlastní sedačku a následně se přístroj postará o zdolání schodů, aniž byste museli vynaložit fyzickou sílu. Trocha fyzické síly je potřeba i tak a to hlavně u kolečkových schodolezů, protože u nich je potřeba více vyvažovat. 

Obsluha schodolezů  však není složitá a zvládne jí každý. Především pasové schodolezy pracují opravdu na bázi jediného tlačítka - vypnuto / zapnuto. Pokud vás zajímá cena schodolezu, tak poté navštivte stránku schodolez cena. Na shcodolez však můžete dostat státní dotaci, s kterou vám ve firmě pomohou.

Schodolezy dělíme na dva typy

Schodolezy mají dva typy, které se od sebe trochu liší. Jde o schodolezy pásové a schodolezy kolečkové.

Pásové schodolezy

Pásové schodolezy jsou starším typem, ale to neznamená, že by byli horší. Pásové schodolezy vám naopak nabídnou lepší stabilitu a jednodušší ovládání. Naproti tomu, jejich největší nevýhodou, a také důvodem proč vznikl nový typ schodolezu je, že se mohou pohybovat pouze po standartním schodišti, které není točité, či jinak atypické. Pásové schodolezy byste tedy měli zvolit v případě, kdy nevyžadujete pohyb po nestandartních schodištích.

Kolečkové schodolezy

Kolečkové schodolezy tedy vhodně doplnili nabídku shcodolezů tak, že je nyní opravdu rozmanitá a vybere si každý. Je mnoho schodolezů jak kolečkových, tak pásových, které lze navíc ještě přizpůsobovat přímo pro potřeby daného klienta. Se vším vám pomohou ve firmě Allmedica s.r.o.

Proč schodolezy od ALLMEDICA s.r.o.?

  • ručí za kvalitu schodolezů
  • rádi vám představí jakýkoliv typ schodolezu přímo u vás
  • autorizovaný záruční i pozáruční servis NONSTOP
  • v případě, že máte poruchu na svém schodolezu, zapůjčí náhradní schodolez stejného typu
  • mají prodlouženou záruční dobu na 3 roky, u schodolezů z bazaru, které byly repasovány nabízí záruku na 2 roky
  • u schodolezů z bazaru, které byly repasovány nabízí záruku 2 roky
  • doprava a zaškolení obsluhy zdarma

Schodolezy bazar

Společnost ALLMEDICA má na své webové stránce i sekci schodolezy bazar, kde máte jedinečnou příležitost, získat schodolez za velmi výhodnou cenu. Nemusíte se bát, že by schodolez byl nějak nefunkční, či nespolehlivý. Na schodolezy z bazaru je  poskytovaná  2 roky záruka, a to proto, že každý schodolez v bazaru prošel celkovou revizí a byli vyměněny baterie a ostatní části, které podléhají opotřebení.

Schodolezy půjčovna

Společnost vychází svým zákazníkům vstříc, a proto na jejich webu naleznete také službu schodolez půjčovna. Tato půjčovna schodolezů vám mpůjčí schodolez klidně i na pouhý den nebo se lze domluvit na několika týdenním pronájmu. Pro delší pronájem je třeba individuální domluvy, ale jsme přesvědčení, že se se společností jistě domluvíte ku spokojenosti obou stran.