Renovace podlah Praha

Společnost Podlahy Praha udělá rozbor potřebného zásahu, zpracuje nezávaznou nabídku cenového rozpočtu, který vám předloží k posouzení. Poradí vám nejvhodnější rozsah renovační práce. Jejich odborníci se podívají na aktuální stav podlahy, případné poškození, a smysluplnost celé rekonstrukce. Také vám doporučí jak zabránit chybnému rozhodnutí a špatně investovanému finančnímu obnosu. Návštěvu technika poskytne společnost Podlahy Praha zdarma.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Právě jako je možno spolehnout se na naše služby, tj. osobní fitness trenér, nárůst svalů, redukce váhy nebo kondiční cvičení a víte, že provedeme tyto veškeré služby vždy kvalitně, tak se ve stejné míře lze spolehnout na společnost Podlahy Praha, na jejich renovace podlah.

Renovace podlah Praha - profesionální přístup

Zaškolení pracovníci dokáží realizovat nápady přesně tak, aby zhotovené dílo odpovídalo představám zákazníka. Dokáží i atypické renovace podlahy. Žádné zadání není pro tuto společnost Podlahy Praha velmi malé nebo příliš velké. Nabízí kvalitní práce za poměrně nízké ceny. Odborníci, nabití letitými zkušenostmi z tohoto oboru, jsou připraveni vám poskytnout pomoc v řešení vašich nápadů a zaručují nejlepší servis.

Renovace podlah - mnoha zákazníky vyhledávané služby 

Renovace podlah u společnosti Podlahy Praha obsahuje:

  • Profesionálně provedené shodnocení zamýšlené renovace podlahy zákazníka
  • Odborně zpracované řešení 
  • Předložení cenového plánu
  • Podepsání smlouvy o dílo
  • Zrealizování renovace podlahy dle uzavřené smlouvy
  • Úklid a odvoz stavební suti

Renovace dřevěných podlah a renovace parket

Dřevěné parkety jsou s oblibou vyhledávanou podlahovou krytinou již několik desetiletí. Dřevo je 100% přírodním materiálem, který i při sebelepší péči nezabráníte rýhám a opotřebení postupem času. Nutná renovace parket je vždy, čas od času, třeba. Je tu však cesta, pro zachování atmosféry historické podlahy, jak si radost ze vzhledu renovované podlahy zajistit . Řešení je vybrat si služby společnosti Podlahy Praha – renovace podlah, které provádějí zaškolení podlaháři osvědčeným manuálním postupem (použití speciální renovační techniky). 

Dřevěné podlahy, ale i parkety, se dají renovovat i vícekrát postupem času. Základní renovační proces dřevěných podlah, ale i parket, zahrnuje např. broušení parket, broušení dřevěných podlah, tmelení parket, a moření včetně lakování parket. Kvalitně provedené renovace dřevěných podlah, ale i parket vč. renovace podkladů provádí tato společnost již dlouho. Zrenovovat můžete v dnešní době vlastně jakoukoliv dřevěnou podlahu, protože moderní technologií dosáhnete úplně nového vzhledu, a přitom za přijatelnou cenu.

Renovace dřevěné podlahy vypadá asi složitě, ale vyplatí se!