Naši partneři

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

 

Karavany Praha

Karavany PrahaPokud přemýšlíte o moderním způsobu cestování, tak odpovědí pro vás by mohli být Karavany Praha. Tato firma vám pronajme zcela nové karavany a vy se tak budete moci vydat na dovolenou vašich snů. Pokud tedy máte zájem o pronájem obytných vozů, tak veškeré potřebné informace vám dá přímoh půjčovna obytných aut. Níže vám ale také tuto společnost představíme. Rychlé vyřízení rezervací a objednávek je u nich zajištěno online rezervačním systémem, který vám ukáže kdy a jaké vozy jsou volné.

 

Marmoleum Praha

Marmoleum Praha Firma Podlahy Praha realizuje podlahové krytiny marmoleum a s tím související další služby. Marmoleum je označení pro 100% přírodní linoleum. Je to podlahová krytina, která je složena ze směsi lněného oleje, mletého vápence, pigmentů, borovicové pryskyřice a dřevité, případně korkové moučky. Tak např. PVC podlahy v porovnání s krytinou marmoleum nejsou tak vysoce odolné. Výrobci poskytují na krytinu marmoleum až 30-ti letou záruku. Výjimkou není dokonce ani trvanlivost až 50 let! Marmoleum Praha od firmy Podlahy Praha zajisté nezklame.

 

Sklenářství Klapka

sklenářství PrahaSklenářství Praha, které založil zkušený sklenář Tomáš Klapka vám nabízí kompletní sklenářské práce a ty jsou zde prováděny v té nejlepší kvalitě. Nebojte se využít jakoukoliv službu z jejich rozsáhlé nabídky sklenářských služeb. Sklenářství Klapka disponuje týmem šikovných a zkušených sklenářů. Ve firmě při práci používají moderní metody a dále je inovují, aby zajistili neustálé zkvalitňování nabízených služeb.

 

Luxusní koupelny Praha

Koupelny PrahaV Pražské ulici Prokopova, kterou byste našli na Žižkově, se nachází opravdu luxusní a krásná prodejna luxusních koupelen. Respektive zde najdete vybavení pro zařízení luxusní koupelny. Prodejna se zaměřuje na nejnovější trendy od předních výrobců jako je Dornbracht Group, Alape, Zehnder,Villeroy & Boch a ostatní. V této prodejně, která má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní a moderní koupelny - koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty.

 

Vjezdové brány

Vjezdové brányFirma Urban BVP nenabízí pouze vjezdové brány, garážová vrata a ploty, ale i různé parkovací zábrany, roletové mříže a markýzy. Firma si zakládá na prvotřídním řemeslném zpracování, designu a kvalitě použitého materiálu. Všechny jejich produkty jsou od prověřených dodavatelů, kteří mají velkou historii a firma s nimi spolupracuje již několik let. Samotná firma Urban BVP se na trhu pohybuje více jak 20 let

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha udělá rozbor potřebného zásahu, zpracuje nezávaznou nabídku cenového rozpočtu, který vám předloží k posouzení. Poradí vám nejvhodnější rozsah renovační práce. Jejich odborníci se podívají na aktuální stav podlahy, případné poškození, a smysluplnost celé rekonstrukce. Také vám doporučí jak zabránit chybnému rozhodnutí a špatně investovanému finančnímu obnosu. Návštěvu technika poskytne společnost Podlahy Praha zdarma.

Sklenářství Praha

sklenářství Praha Sklenářství Praha je společnost, která na trhu sklenářských prací funguje již přes 20 let. Firma sídlí v Praze, ale realizuje zakázky po celé republice. Zaměstnanci i vedení jsou zkušenými sklenáři s velkou praxí. Prací odvádí vždy kvalitně, zodpovědně, reagují na novinky na trhu a díky tomu neustále inovují svou nabídku služeb. Mezi jejich službami můžete nalézt jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Psychoterapie Praha

psychoterapie Praha V dnešní moderní společnosti orientované na prosperitu, výkon a úspěch se u lidí častěji vyskytují nepříjemné pocity vyčerpání, nespokojenosti, selhání, bezcílnosti, osamělosti nebo mají nízké sebevědomí. Dalším problémém plynoucího z tého uspěchané doby je, že zároveň svým pocitům nevěnuji dostatečnou pozornost nebo si s úzkostí, ochromujícícím strachem či panikou nedokáží poradit. Jestliže tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak psychoterapie Praha vy vám měla pomoci. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se vypořádat s vašimi pocity. 

Ubytování Krkonoše

Ubytování Krkonoše V tomto článku vám představíme Boudu Šestidomí, kterou naleznete v obci Strážné v Krkonoších. Ubytování Krkonoše je často hledaný pojem. Krkonoše totiž nabízí ideální podmínky na dovolenou pro všechny věkové a zájmové skupiny Nezáleží kolik je vám let nebo zda sportujete či si jedete spíše odpočinout, protože dovolenou v Krkonoších si užije každý návštěvník. Krkonoše turistika je lákadlem pro všechny.

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidyPro rychlou představu o tom, co je schodolez pro invalidy, bychom toto zdravotnické zařízení popsali jako elektricky poháněný stroj, který umožní vozíčkáři pohyb po schodech. Na tento elektrický schodolez lze připevnit invalidní vozík nebo jsou schodolezy, které mají již vlastní sedačku a následně se přístroj postará o zdolání schodů, aniž byste museli vynaložit fyzickou sílu. Trocha fyzické síly je potřeba i tak a to hlavně u kolečkových schodolezů, protože u nich je potřeba více vyvažovat.