Naši partneři

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

 

Marmoleum Praha

Marmoleum Praha Firma Podlahy Praha realizuje podlahové krytiny marmoleum a s tím související další služby. Marmoleum je označení pro 100% přírodní linoleum. Je to podlahová krytina, která je složena ze směsi lněného oleje, mletého vápence, pigmentů, borovicové pryskyřice a dřevité, případně korkové moučky. Tak např. PVC podlahy v porovnání s krytinou marmoleum nejsou tak vysoce odolné. Výrobci poskytují na krytinu marmoleum až 30-ti letou záruku. Výjimkou není dokonce ani trvanlivost až 50 let! Marmoleum Praha od firmy Podlahy Praha zajisté nezklame.

 

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha udělá rozbor potřebného zásahu, zpracuje nezávaznou nabídku cenového rozpočtu, který vám předloží k posouzení. Poradí vám nejvhodnější rozsah renovační práce. Jejich odborníci se podívají na aktuální stav podlahy, případné poškození, a smysluplnost celé rekonstrukce. Také vám doporučí jak zabránit chybnému rozhodnutí a špatně investovanému finančnímu obnosu. Návštěvu technika poskytne společnost Podlahy Praha zdarma.