Trénink zdarma !
TO CHCI

Moje obrazy

Obrazy Vladimíra Veverky jsou gejzírem barev, ohně a vášně.

Expresionisticky laděné obrazy nekonformního umělce Vladimíra Veverky uchvátí gejzírem barev, ohně a zejména bouří vášně ve všech jejích podobách.  „Když maluji, otvírám se plně emocím, cítím se bez zábran“: říká často Vladimír úzkému okruhu svých přátel. 

Vladimír Veverka se úspěšně zařadil mezi generaci nově přicházejících umělců, kteří vyjadřují originalitu svého uměleckého přístupu osvobozenou od konvenčních vlivů soudobých výtvarných škol. Mnozí vidí v jeho tvorbě vzdálenou podobnost k tvorbě Yoko Ono. Za malířskou nespoutaností Vladimíra Veverky se skrývá zajímavá osobnost. Ve svém civilním povolání patří mezi vyhlášené fitness- trenéry a vyznává pevná pravidla zdravého životního stylu. Je vyhledáván zejména pro svůj osobitý přístup ke klientům a  „na mírů“ sestavených specializovaných cvičebních programů.  

 Zaměřuje se jak na  formování postavy, redukci váhy, nárůst svalů, tak i na cvičení pro seniory, těhotné ženy a léčebnou rehabilitaci.

Vladimír Veverka byl díky své vizáži  a kultivovanému tělu vyhlášen v prestižní soutěži Press 2009  „Metrosexuálem roku “. V interview /zkrácená verze/pro časopis Sféra přibližuje svoje životní postoje.

- Mgr. Romana Bochníčková

MyFitnessTrainer logo

Vladimír Veverka
Posilovna AXAGYM - Hotel AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 - Nové Město

© All rights reserved.