Marmoleum Praha

Firma Podlahy Praha realizuje podlahové krytiny marmoleum a s tím související další služby. Marmoleum je označení pro 100% přírodní linoleum. Je to podlahová krytina, která je složena ze směsi lněného oleje, mletého vápence, pigmentů, borovicové pryskyřice a dřevité, případně korkové moučky. Tak např. PVC podlahy v porovnání s krytinou marmoleum nejsou tak vysoce odolné. Výrobci poskytují na krytinu marmoleum až 30-ti letou záruku. Výjimkou není dokonce ani trvanlivost až 50 let! Marmoleum Praha od firmy Podlahy Praha zajisté nezklame.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Stejně svědomitě jako já, osobní fitness ternér, nabízím své služby (např. tvarování postavy - redukce váhy, nárůst svalů, rehabilitační cvičení, bolesti zad a páteře, kondiční cvičení, nebo cross training) na profesionální úrovni - kvalitně a spolehlivě, tak i firma Podlahy Praha s.r.o. nabízí své služby, jako pokládky podlah, na stejné úrovni. I proto společně spolupracujeme a jedna jak druhá firma se doporučujeme vzájemně.

Marmoleum není vždy pouze ekologicky vyrobeno, ale i likvidace této krytiny je ekologicky nezávadná (šetrná k životnímu prostředí). Marmoleum lze totiž spálit bez sebemenšího zatížení životního prostředí. Můžete ho také prostě jen hodit na kompost, k rozkladu materiálu dojde bez problémů.

Podlaha z marmolea takřka hřeje, je velmi příjemná na dotek, je antibakteriální, antistatická (nepřitahuje prach), je vhodná i pro alergiky a astmatiky, je odolná vůči vlhkosti a vodě. Tento typ podlahy lze realizovat na podlahové topení.

Marmoleum - výhody

 • jde o 100% přírodní materiál
 • jeho životnost je v rozmezí 30 až 50 let
 • materiál je tvrdé a pružný (je nabízen v různých stupních tvrdosti)
 • lze vybírat z velkého množství dekorů, vzorů, barev
 • potlačuje bakterie
 • má hlukově i tepelně izolační vlastnosti
 • materiál je antistatický (vhodný pro alergiky či astmatiky)
 • má vysokou odolnost vůči mechanickému opotřebení
 • lze jej instalovat na podlahové topení
 • je vyráběn technologií, která je šetrná k životnímu prostředí
 • je biologicky rozložitelný
 • snadný na údržbu
 • má takřka nerozpoznatelné spoje (při letmém pohledu na pokládku)

 

Marmoleum - barvy, vzory, dekory

Marmoleum poskytuje velké možnosti v mnoha barevných kombinacích. Můžete vybírat ze sytých, zářivých, jemných, mramorových, i neutrálních barevných tónů. Marmoleum je složené z mnoha řad, lze si vybrat z více než 160-ti barev. Výrobci poskytují možnost vybrat  barvu na míru. Výrobce může vytvořit barvu na přání. Dřevitá moučka a kvalitní přírodní pigmenty jsou odolné vůči UV záření, proto jsou používané také právě na výrobu marmolea, barvy tak totiž zůstávají jasné a živé po velmi dlouhou dobu.

Marmoleum můžete při realizaci vaší podlahy kombinovat, lze vytvořit nejrůznější podlahové vzory, obrazy (varianty) na vlastní speciální přání. Nová přírodní podlaha tak může být v souladu nejen v souvislosti s moderním trendem bydlení a interiérového designu, ale může zazářit barvami přesně podle vašeho "gusta". Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha mají cit pro úchvatné kombinace marmolea, vytváří tak podlahy, jaké nikdo jiný nemá! Každá je originál.

Marmoleum pokládka

Marmoleum se vyrábí v pásech a čtvercích, je dostupné i v lamelách (marmoleum click). Pro pokládku této krytiny však musíte mít velmi kvalitní podklad (suchý, rovný, čistý, hladký, celistvý, případně vystěrkovaný podklad - důležité). Marmoleum je přírodním materiálem, který má specifické vlastnosti, určitě se vyplatí nechat pokládku realizovat odbornou firmou. Profesionálové s letitými zkušenostmi ze společnosti Podlahy Praha marmoleum dokonale znají, umějí tak využít veškeré vlastnosti této unikátní krytiny, lehce zrealizují dokonalou pokládku.

Pokládka z marmolea realizována podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. probíhá pokaždé s minimálním možným zásahem do chodu domácností a firemních provozů. Tito profesionálové marmoleum položí ke 100% spokojenosti každého. Disponujeme proškolenými pracovníky i důležitou profesionální technikou což je zapotřebí pro realizaci kvalitní pokládky z marmolea.