Karavany Praha

Jestliže jste zrovna přemýšleli o moderním způsobu cestování, tak odpovědí pro vás by mohli být Karavany Praha. Tato firma, která se zaměřuje na pronájem nových a luxusních karavanů vám může poskytnout šanci zažít dovolenou snů. Pokud tedy máte zájem o pronájem obytnéhoch vozu, tak veškeré potřebné informace vám dá přímoh půjčovna obytných aut. Níže vám ale také tuto společnost představíme. Rychlé vyřízení celého rezervačního procesu je zajištěno díky systému, který mají online k dispozici na své webové stránce. Snadno a přehledně uvidíte kdy a jaký karavan je volný a provedete rezervaci včetně příslušenství.

Kontaktujte společnost Karavany Praha

Karavany Praha
774 071 108
info@karavany-praha.cz

Hájecká 1
273 51, Červený Újezd
Praha-západ, Česká Republika

Karavany Praha – trendy

Karavany a způsob cestování, který nabízí se v poslední době těší větší a větší oblibě. Lidí čím dál více chtějí jet na dovolenou a využit obytné karavany či obytné vozy. Tyto vozy však nejsou záježitostí, kterou by si mohl dovolit každý. Však využít služeb firmy Karavany Praha může již většina. Půjčte si nový a luxusní karavan a vydejte se vstříc dobrodružství.  Navíc vám od klasické dovolené odpadnou náklady na ubytování a cestu. Repsektive oboje vám zajišťuje právě vypujčený karavan.

Další velkou výhodou karavanu je, že máte na své dovolené až neomezenou svobodu. Máte možnost si naplánovat svou vlastní cestu dle libosti, ale na rozdíl od klasických pevně naplánovaných dovolených své plány můžete kdykoliv změnit, aniž byste byli vázání rezervací v hotelu. Karavany Praha a jejich půjčovna karavanů vám poskytne vše co budete potřebovat.

Obytné vozy – profesionální přístup

Jak jsme již psali výše, tak díky firmě Karavany Praha a jiným půjčovnám karavanu nemusíte být nutně milionář, abyste mohli vyrazit na dovolenou s luxusním karavanem. Půjčovna karavanů, kterou vám doporučujeme, vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům a vždy vám zde ochotně zodpoví všechny vaše dotazy a poradí například i takové věci, jako které kempy pro karavany jsou nejlepší nebo jiná místa na parkování karavanu.

Samotné půjčení karavanu, stejně jako následná cesta s nimi,  je zcela jednoduchá, rychlá a bezstarostná. Vozy jsou havirijně pojištěny a tak můžete zachovat pocit klidu a plně se věnovat rodinné dovolené.

Nejen v České republice, ale i v zahraničí existuje neustále se rozšiřující zázemí pro karavany a turisty. Pokud s takovými místy chcete poradit, tak i s tímto dotazem se na půjčovnu karavanů můžete obrátit a jistě vám předají cenné tipy.

Půjčovna karavanů – nabídka

Veškeré podrobné informace o jejich současné nabídce naleznete na jejich webové stránce. . Podívejte se tedy na jejich webu do sekce nabídka nebo rezervace a ihned uvidíte veškeré podrobnosti o dostupnosti jednotlivých karavnů.

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Na webových stránkách firmy Karavany Praha najdete veškeré potřebné informace pro pronájem karavanů a pro pronájem obytných vozů

Karavany Praha vám bezplatně zapůjčí:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Karavany Praha vám za příplatek mohou půjčit:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50