Cvičení pro nevěsty

Cvičení pro nevěsty Praha

Možná vás zprvu zarazil nadpis: „Cvičení pro nevěsty“. Říkáte si nejspíš: „Copak nevěsty cvičí jinak, než obyčejné ženy?“ Pointa rozhodně není v tom, že nevěsty jsou silnější, nebo mají jinou stavbu těla než obyčejné ženy. Jde o to, že se mé tréninkové programy snažím ušít pokud možno co nejpřesněji a na míru mým klientům, tudíž cvičební programy se snažím co nejvíce konkretizovat, aby co nejpřesněji vystihovaly požadavky konkrétních klientů a tím jim mohli maximálně vyhovět.
Proto jsem obecné „cvičení pro ženy ve věku 25-35 let“ ještě zkonkrétnil na „cvičení pro nevěsty“, které mají specifičtější požadavky, kterými se dá zabývat.

Cvičení pro nevěsty – před svatbou

Na svatbě je hlavní hvězdou večera vždy manželský pár, o tom není pochyb, ovšem na koho se kouká, jak vypadá je vždy nevěsta a ne už tolik ženich. Nevěsta má vypadat opravdu skvostně, tudíž vadám na kráse dopomáhá profesionální make-up a styling. Poté se vyberou ty nejkrásnější šaty. Problém pak nastává, když se nevěsta do šatů, které se jí líbí, nemůže vejít (opačný problém nebývá, dají se dočasně zkrátit). Další problém může nastat, když se sice do šatů nevěsta vejde, ale jsou v ní vidět její fyzické nedostatky, které žádný make-up ani styling nezakryje.

V takovém případě by nevěsta měla uvažovat, zdali to tak nechá či s tím bude něco dělat. Právě pro tyto situace je tu cvičení pro nevěsty, kde vám mohu sestavit individuální plán na hubnutí, nebo zpevnění partií, na kterých je třeba zapracovat. Abyste se poté na svatbě mohla v nádherných šatech chlubit postavou, kterou vám budou všichni závidět a mohla jste být opravdu hlavní hvězdou večera nejenom na svatbě, ale i při svatební noci.

Kontaktujte Vladimíra,

první konzultace a provedení ve fitku je ZDARMA
Kontakt
Poznámky

Cvičení pro nevěsty – po svatbě

Po svatbě nastávají standardně dvě situace. Buď žena nemá tolik co na práci a zleniví (práci za ní dělá uklízečka/manžel/není moc co na práci), nebo má tolik práce, že nemá na nic čas (chození do práce, starání se o domácnost). Obě situace vedou k opuštění sportovního vyžití, tím pádem k ukládání tukových zásob a tím pádem celá situace vede k tloustnutí. Bohužel se musí počítat i s tím, že s přibývajícím věkem se tuky budou střádat více a více a jejich odbourávání bude těžší a těžší, takže běžná denní aktivita nebude stačit k jejich odbourání.

Pro tyto situace je zde cvičení pro nevěsty, díky kterému zabráníte tloustnutí a ukládání tuků na nežádoucích místech a budete překvapovat svého manžela tím, že vypadáte pořád skvěle!

Jako osobní trenér vás jistě nezklamu.